Často kladené dotazy

1. Je možné objednané zboží poslat poštou?

Ano, objednané zboží vám můžeme poslat poštou. U zásilek do hodnoty 1.000,- Kč účtujeme poštovné v souladu s ceníkem České pošty s.p. U zásilek nad 1.000,- Kč poštovné neúčtujeme.

2. Je možné vyzvednout si objednané zboží osobně, abych nemusela platit poštovné?

Ano, zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese Čížkovice 1. díl 31, Maršovice u Jablonce n. N. Vyzvednutí můžete spojit s návštěvou nedalekého Kittelova muzea na Krásné, rozhledny na Černé Studnici nebo Výletního areálu a kozí farmy na Pěnčíně.

3. Nemám možnost přijet si k vám pro zboží. Můžete mi jej předat jinde?

Ano, po předchozí domluvě vám zboží předáme na smluveném místě. V centru Jablonce jsme pro vás k dispozici v pracovní dny od 5:00 do 5:20, v Liberci od 5:45 do 6:00. Pro klientky ze Semil a okolí jsme k dispozici každou sobotu od 9:30 do 14:30 nedaleko autobusové zastávky Chuchelna, Horní část. Každý měsíc zajíždíme také do Jilemnice, Vrchlabí a Trutnova.

4. Nechce se mi platit drahé poštovné a nemám možnost vyzvednout si zboží osobně. Můžete mi zboží poslat prostřednictvím kurýrní služby?

Ano, postačí, když kurýrní službě v objednávce uvedete naši adresu a telefon. Kurýr nás kontaktuje a zboží si převezme.

5. Zboží bych si koupila, ale nechce se mi platit předem na účet. Můžu zaplatit až po převzetí zboží?

Ano, zboží, které vedeme skladem, můžete zaplatit v hotovosti při osobním převzetí nebo dobírkou při zaslání poštou. U katalogové kosmetiky Avon, objednávané na základě vašich individuálních požadavků v rámci jednotlivých Avon kampaní, je nutná platba předem (eventuelně částečná záloha). Alternativně lze využít služeb Avon Center, které si určité skladové zásoby ponechávají i po ukončení kampaní a umožňují platby při převzetí.

6. Jak je možné, že cena poštovného, je vyšší, než cena zboží?

Hodnota poštovného je dána ceníkem České pošty s.p. Použité dětské a dámské oblečení nabízíme za spíše symbolické ceny.

7. Je možné si zboží předem vyzkoušet?

Ano, můžete nás navštívit a zboží si vyzkoušet. Pokud se vám bude zamlouvat, koupíte si jej.