Pár slov o mně

Jmenuji se Adéla Blažková. V roce 2003 jsem ukončila ISŠS ve Dvoře Králové nad Labem, obor prodavač. Od stejného roku jsem se začala tímto povoláním živit. Prošla jsem nejrůznějšími pracovními pozicemi, od pokladní v supermarketu po vedoucí prodejny.

V roce 2010 jsem absolvovala akreditovaný kurz pro chůvy, který jsem zakončila získáním certifikátu na péči o děti. Ve stejném roce jsem se začala profesionálně zabývat prací chůvy, celodenní péčí o děti i nahodilým hlídáním dětí na základě poptávek klientů. Děti, o které jsem pečovala, byly od 4 měsíců do cca 2let.

Protože stát podporuje rodiny s dětmi tak, jak podporuje, rozhodla jsem se přispět vlastním přičiněním. Od roku 2014 tak spravuji Bazárek U Staré Blažkové. Bazárek je zaměřený zejména na prodej použitého dětského oblečení, dámského oblečení, módních doplňků i domácích potřeb.Oblečení nabízené prostřednictvím Bazárku U Staré Blažkové nenese loga známých světových značek. Zastávám názor, že neznačkové oblečení, třeba i z druhé ruky, zastane stejně dobrou službu.

V případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám k dispozici na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..